Výroba klíčů.

Klíče, autoklíče & motoklíče – všechny typy a značky.

Ztratily jste klíče? Potřebujete vyrobit nový klíč?

V tomto případě se na nás s důvěrou obraťte. Zhotovujeme automobilové, vložkové, dózické, tvarové, nábytkové, schránkové, trezorové, motýlkové, důlkové, frézované a další druhy.

Vyrábíme kvalitní klíče značek STAR, CES, CISA, FAB, EVVA, GE-GE aj.

Veškeré klíče vyrábí naši zkušení technici na profesionálních elektronických strojích. Při výrobě klíče dle údajů z karty každý vyřezaný klíč kvalitou  odpovídá originálnímu klíči.

Nemáte kartu?

Pokud se jedná o vložku bez karty, případně se servisní nebo identifikační kartou, klíče Vám rádi vyrobíme i bez karty. Zastavte se na naší prodejně. Pokud se jedná o vložku s bezpečnostní kartou, pak je další klíče možné vyrobit pouze po předložení bezpečnostní karty. Ta totiž slouží k ochraně klíčů před neoprávněným kopírováním a dokládá, že právě Vy jste majitelem vložky.

Ztratili jste klíč od Vašeho auta? Je Váš autoklíč poškozený?

Nemusíte auto nikam odtahovat. Přijedeme k Vám a přímo na místě Vám auto otevřeme. V naší provozovně Vám následně vyrobíme nový autoklíč. Žádná výměna zámku a žádné poškození auta.

Díky našemu rychlému a kompletnímu řešení při ztrátě autoklíče ušetříte, protože nemusíte vyměňovat zámek ani elektronické komponenty.

Cenová nabídka za poskytnuté služby se odvíjí od typu auta, ročníku, varianty zhotovení autoklíče (s imobilizérem a osazením čipu, náhradní klíč apod.) a na vzdálenosti k Vám.

Zabouchnuté auto sami neotvírejte a taktéž nezasahujte ani do elektroniky vozidla. Mohlo by nám to značně zkomplikovat práci, připadne i znemožnit úspěšně Vám vyrobit nový autoklíč.

Při výrobě klíče podle zámku a nouzovém otevření auta musí být ověřena totožnost majitele vozidla.